ÖĞRETİM YÖNTEM

İnlingua Yöntemi uluslararası öğrencilere İngilizce öğretmek için Kanada'da Kurslarimiz kullanılmaktadır. Dil okulumuz İngilizce eğitimi ve çok hızlı öğrenmesine yardımcı olmak için bizim özel Yöntem kullanır. dil kursu size İngilizce konuşan ve ilk dersten konuşmaları olacak. sizin çalışma ve isterseniz İngilizce konuşmak zorunda neden eğitmenlerimiz / öğretmenler / eğiticiler sınıfta ne İngilizce, bizim özel kitap ve malzemeler, öğreneceksiniz, neden çalıştığını. İnlingua Yöntemi, 10 prensipleri burada bulabilirsiniz ingilizce öğren.

İnlingua Yöntemi dil eğitimi onlarca yıllık deneyimi dayanmaktadır ve sürekli değişen dünyanın ihtiyaçlarına uygun geliştirilmektedir. vurgu konuşma yoluyla doğrudan iletişim üzerindedir.

Dil öğrenenlerin okuma ve ek dinleme veya yazma becerileri dikkatlerini dönmeden önce sözlü yeterlilik odaklanalım.

Bir dil sertifikası geçmesi ya da sadece sosyalleşme ve alışveriş için, iş görüşmeleri ve toplantılar için bir dil ihtiyacınız olsun, inlingua® sizin için bir ders vardır.

İnlingua dil eğitmenleri öğrencilerin sırayla sunum, uygulama ve üretim aşamalarını tecrübe emin olun. her aşamada içinde farklı eğitim teknikleri ve faaliyetleri geniş bir yelpazede ilginç ve motive edici eğitim oturumları tutmak için kullanılır. Üç aşamadan her harcanan zaman toplam miktarı konu, kelime veya yapısına göre biraz değişebilir.

presentation

Tanıtım

 • sunum aşaması mümkün olduğunca kısa olduğunu. Bu aşamada, eğitmen kontrol ve ilgi odağı olduğunu.
 • eğitmen yeni öğrenenler dili, anlamı açık hale ve kullanım veren örnekler tanıtır.
 • Doğru telaffuz ve tonlama kurulmuştur.
 • eğitmen sürecine öğrencileri dahil etmek içn soruları kullanır.

practice

Uygulama

 • uygulama aşaması eğitmen tarafından yönlendirilen kontrollü bir şekilde sunum aşamasında tanıtıldı dili konuşan öğrencileri kapsar.
 • Öğrencilerin hedef dili kullanarak doğru cümleler kurmaya yönelik amaçtır. Eğitmenin görevi öğrencilerin isteyen ve onları yönlendirerek konuşmak için elde etmektir.
 • hedef dilde tüm hatalar düzeltilir.
 • Eğitmenler olduğunca az hata ve mümkün olduğunca az tereddüt ile otomatik olarak yeni bir dil üretmek tüm öğrencilere almayı hedefliyoruz.

production

Üretim

 • Öğrencilerin hedef dili öğesini veya yapı hakim ve yetkin kullanabilirsiniz. Sonra, üretim aşamasına başlamak için zamanı
 • Faaliyetler burada dediklerini üzerinde öğrencilere daha fazla kontrol sağlamak. Böylece, eski ile yeni öğeler birleştirerek kendileri hakkında konuşurken, durumları dışında oyunculuk, görüşlerini ifade, problemleri çözmek ve.
 • Üretim aşaması öğrencilerin daha yaratıcı bir şekilde dilini kullanmak için izin verir.
 • Vurgu dili kullanarak anlamlı yerine sadece onu tekrar üzerindedir.

Video

İnlingua Yöntem anlamak için 160 saniye. bir fikir edinmek için videoyu izleyin lütfen.


İnlingua Yöntemi - 10 ilke

1.

Only the target language is used in the lesson

Sadece hedef dil dersinde kullanılan eğitmen sizin için tercüme değil, ancak bağlamda kelimelerin anlamlarını keşfetmenize yardımcı olacaktır. Bu, her dili anlamak için zaman öğrenen izin yavaş yavaş ve dikkatli bir şekilde yapılır.


2.

The main focus of lessons is on speaking and listening

dersler ana odak konuşma ve dinleme üzerinde doğru bir dil kullanmak için, önce onu konuşmak mümkün olmalıdır. Okuma ve yazma da öğretilir, ama dil konuşma yoluyla tanıtıldı. eğitmen tüm öğrencilerin ders hasılatı önce doğru her kelime telaffuz edebilir sağlar.


3.

Learn language patterns through examples, not explanations

örneklerle açıklama değil aracılığıyla dil kalıplarını öğrenin bağlamda dili anlamak genel anlayış için anlama becerilerini geliştirmek için öğrencileri teşvik eder. Bu özellikler günlük iletişim gereklidir. Hatta dilbilgisi aktif örnek ziyade uzun ve sıkıcı dilbilgisi açıklamaları ile öğrenilir.


4.

Learners have the opportunity to speak as much as possible

Öğrenciler mümkün olduğunca konuşmak için fırsat var Öğrenciler, öğrenme süreci boyunca aktif olarak dili kullanmaya teşvik edilir. Bu toplam katılımını gerektirir. Eğitmenler antrenman sırasında öğrencilere uygulama maksimum miktarda sağlamak için minimumda onların konuşma süresini tutmak.


5.

Individual learning needs are met in a relaxed atmosphere

Bireysel öğrenme ihtiyaçları rahat bir ortamda karşılanmaktadır her öğrencinin amacı olarak kabul edilir ve entegre edilmiştir; kurslar farklı öğrenme stillerine uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Bu, tüm eğlenceli ve rahat bir ortamda gerçekleşir.


6.

A positive approach to error correction is adopted

düzeltme hata olumlu bir yaklaşım benimsenmiştir Öğrenciler kendine doğru doğru telaffuz elde etmek ve konuşma verimli bir dil yapısını kullanmak mümkün teşvik edilmektedir. Biz sürekli iyileştirme süreci olarak dil öğrenimini görüyoruz.


7.

Previous knowledge of a topic is checked before presenting new language

Önceki bilgisi yeni bir dil sunulmadan önce kontrol edilir dil, kişisel bilgisine bina: Zaten bir kelime biliyor ya da bir yapı kullanabilirsiniz, biz oradan alacaktır.


8.

Feel free to experiment

denemekten çekinmeyin Sen görüşlerini ifade ve öğrendiğiniz yeni bir dil denemeye teşvik edilir.


9.

A variety of training techniques are used

eğitim çeşitli teknikler kullanılır Her oturumun amaçları açıkça tanımlanmış olmasına rağmen, eğitmenler ders sırasında çeşitli teknikleri kullanır. Farklı öğrenme stilleri ve bağlamları dikkate alınır: Farklı gerçek hayat durumlarında dilini kullanma öğrenen yardımcı olur.


10.

Books are closed during the presentation and practice stages

Kitaplar sunum ve uygulama aşamalarında kapalı yazılı formda sunulmadan önce dil konuşma yoluyla öğrenen tanıtıldı. Ders Kitabı sonra, yazma, dinleme ve konuşma pratiği, okumak için özel olarak kullanılır.

Ders Kitabı ve Malzeme

 • inlingua® organizasyonu özellikle İnlingua Yöntemi tamamlamak için tasarlanmış kendine özgü eğitim materyali, üretir.
 • özel öğretim teknikleri ve özel İnlingua ders kitaplarının ve malzemelerin Bu kombinasyon dillerini konuşmayı öğrenmek için etkili bir yol olarak İnlingua Yöntemi konuşmak için bize hakkı tanır.
 • özel inlingua® dil eğitim materyali geniş bir yelpazesi vardır. İnlingua öğrenme ve eğitim materyalleri özel olarak tüm dünyada uzmanlar tarafından inlingua® ağı için geliştirilen ve açık pazarda bulunamıyor.


Biz Bizim Öğretim Materyalleri Get Nerede

 • Tüm İnlingua okullar bilimsel değerlendirme için dünyada İsviçre'de merkez ofisimiz ve diğer dil okullarından düzenli raporlar almak.
 • Biz ilke, program ve dil öğretimi sürekli iyileştirilmesi amacıyla öneriler geliştirmek için bu raporları kullanın.
 • dünyanın her köşesinden gelen bu cephe deneyimi de bize ince ayar tüm inlingua® dil okulları kullanılan öğretme ve öğrenme yardımcıları olur.

gpp1 promo video take 1 from inlingua International Ltd on Vimeo.